برنامه نویسی اختصاصی

برنامه رایانه و اپلیکیشن چیست ؟ 

برنامه یا نرم افزار کامپوتری در واقع رابط بین انسان و کامپیوتر هاست،و به دلیل اینکه همه انسان ها به زبان های  رایانه آشنا نیستند و برای برقراری ارتباط با کامپیوتر ها و انجام دادن کارهایشان ( انتقال دستورات مورد نظر از یک انسان به کامپیوتر )  نیاز به یک رابط بین انسان و کامپیوتر میباشد ، که به این وسیله ارتباطی نرم افزار یا اپلیکیشن گفته میشود ، به کسی که این برنامه یا اپ را طراحی و تولید میکند برنامه نویس گفته میشود .

نقش نرم افزار ها و اپلیکیشن در دنیای امروزی 

در دنیای امروز ما ، کامپیوتر ها نقش اساسی و حیاتی را ایفا میکنند از کامپیوتر های صنعتی گرفته تا همین کامپیوتر های شخصی و خانگی که همگی برای تسهیل ، سرعت بخشیدن و همچنین بالا بردن دقت در انجام کارهای انسان ها ساخته و تولید شده اند .

در دنیای امروز نیاز به برنامه نویس و تولید کننده نرم افزار های کامپیوتری بسیار مشهود است که  رابط بین انسان و کامپیوتر ها همین برنامه نویسان هستند .

برنامه نویس ( توسعه دهنده ) 

توسعه دهنده شخصی است که یک یا چند زبان رایانه  را میداند و یک برنامه رایانه را مینویسد و یا تحلیل میکند و شاید هردو …

زبان های برنامه نویسی بسیار متنوع و متفاوت هستند از جمله ( کوبول ، سی ، سی++ ، سی شارپ ، جاوا ، پاسگال و …. ) که هر کدام به روشی کد نویسی می کنند .

امروزه اگر کسی نیاز به یک برنامه خاص کامپیوتری داشته باشد و یا طرح و ایده ای برای یک برنامه رایانه و موبایل داشته باشد ک جدید باشد ، برای اجرایی کردن نیاز یا ایده خود دو راه پیش روی خود دارد :

  1. یک زبان برنامه نویسی را یاد بگیرد که تازه میشنود ب بسم الله بعد از یادگیری باید تحلیل و طراحی یک برنامه یا اپلیکیشن را یاد بگیرد( همینطور که میدانید قبل از اینها باید زبان انگلیسی را نیز در حد متوسط به بالا بدانید چرا که اغلب زبان های برنامه نویسی به انگلیسی هستند )  که همه اینها متحمل وقت ، انرژی و هزینه زیادی است البته ناگفته نماند ک هیچ کاری نیست ک با تلاش و کوشش بسیار به موفقیت نرسد
  2. راه دوم راحتتر و سریعتر به جواب خواهد رسید و آن این است که سراغ یک برنامه نویس با تجربه ک رزومه کاری خوبی نیز دارد بروید و طی قراردادی  کار برنامه نویسی و طراحی  را به او واگذار کنید .

نحوه سفارش و قرار داد بستن با یک توسعه دهنده : 

در ابتدا شما باید رزومه کاملی از برنامه ها و اپلیکیشن هایی که گروه توسعه دهنده مورد نظر تولید کرده است ببینید تا در واقع اطمینان حاصل کنید که واقعا طرفین مقابل اینکاره هستند یا نه !!!

بعد میرسه وقت اینکه شما وارد مذاکره شوید ، خواسته ها و طرح های خود را با مدیر گروه برنامه نویسی در میان میگذارید و توضیحات خود را اضافه میکنید . تیم توسعه دهنده برنامه طرح شمارا تحلیل و برسی کرده و مبلغ خود را برای انجام پروژه پیش نهاد میدهد ، با رضایت طرفین قرار داد بسته میشود و وارد مرحله تولید میشود

برای سفارش برنامه نویسی اختصاصی و مشاوره رایگان کلیک کنید فرم سفارش