تهیه و تولید بازی رایانه ای و موبایل

بازی چیست ؟

هر فعالیت ذهنی و یا جسمی هدفداری که به صورت جمعی و یا گروهی انجام شود که موجب لذت و شادی و همچنین ممکن است باعث یاد گیری شود را بازی میگویند .

ایده های جذاب و فوق العاده ای که انسان ها از زمان خلقت تا به حال داشته اند باعث ایجاد تغییراتی در زندگی آنها شده است بعضی از این ایده ها تبدیل به سرگرمی و یا همان بازی شده اند .

همانطور که میدانید بازی ها بسیاری وجود دارد مه هرکدام مربوط به فرهنگ ، تمدن و یا سبک زندگی یک ملت اشاره میکند .

با پیشرفت تکنولوژی و اضافه شدن کامپیوتر ها و گوشی های هوشمند و همچنین کنسول ها ، بازی های ویدِوئویی پا به عرصه وجود گذاشتند .

مزایای بازی های رایانه ای

بازی های رایانه ای بسیار جذاب و متنوع و همچنین مورد توجه کاربران با هر سنی هستند جدا از اینکه بسیار سرگرم کننده هستند ، بسیار فراتر رفته اند و به دنیای تجارت وارد شده اند و بخش عظیمی از تجارت را به خود اختصاص داده اند .

اینروزها دیگر به بازی ها به عنوان یک بازی فقط نگاه نمیشود بلکه به عنوان نمادی برای معرفی یک مجموعه و یا به عنوان یک تیزر تبلیغاتی فوق العاده جذاب و پویا ک کاربر را درگیر خود میکند نگاه میشود .

چگونه یک بازی بسازیم ؟ 

اگر شما یک طرح یا یک ایده دارید ویا حتی اگر شما نیاز به ساخت یک بازی برای معرفی یک مجموعه یا برند و حتی برای تبلیغات یک محصول یا هر چیز دیگری ، دو راه برای اجرایی کردن خواسته خود پیش رو دارید .

  1. به یک بازی ساز تبدیل شوید برای اینکار ابتدا باید به عنوان یک طراح بازی باید بتوانید به زبان انگلیسی صحبت کنید ، بخوانید و بنویسید و همچنین اکثر کتاب های مهم در این زمینه انگلیسی هستند و همچنین اکثر افرادی ک بازی ویدئویی میسازند به زبان انگلیسی در شبکه های اجتماعی با یکدیگر تبادل نظر میکنند . در ساخت یک بازی یک ایده تنها شروع ماجرا ست و یک بازی بازی ساز یک ماجراجو ست. بازی طی چند مرحله ساخته میشود که در بعضی مراحل نیاز به کدنویسی ، مدل سازی ، صدا گذاری و … باشد . برای وارد شدن به حرفه پردرآمد ، محبوب و آینده دار بازی سازی شما باید عشق و علاقه و همچنین پشتکار عالی داشته باشید . ان وقت مسیر برای شما هموار میشود .
  2. راه دوم برای شما که بخواهید یک ایده یا موضوع را تبدیل به بازی کنید این پروژه را به تیم متخصص واگذار کنیم ، به همین راحتی و با صرف انرژی ، و هزینه کمتر شما صاحب یک بازی می شوید

چگونه یک تیم بازی سازی حرفه ای پیدا کنیم :

یک تیم حرفه ای را از روی بازی هایی ک ساخته اند و به عنوان نمونه کار به نمایش گذاشته اند میتوان فهمید که چکاره هستند و از عهده کار ما بر میایند یا نه  !!!! خیلی راحت و بدون دردسر تحقیقات

پس از دیدن نمونه کارهای ارائه شده توسط آن تیم فرم سفارش بازی خود را برای مدیر گروه بازی سازی میفرستیم .  که در آن کاملا توضیح داده اید که چکار میخواهید بکنید و چه مدل بازی مد نظر دارید ، پس از آن گروه به برسی فرم شما پرداخته و مبلغ پیشنهادی خود را برای انجام پروژه اعلام میکند ک در صورت توافق طرفین قرارداد نهایی شده و بازی وارد مرحله تولید میشود .

برای سفارش بازی خود و یا مشاوره رایگان کلیک کنید . فرم سفارش