خدمات ما

برنامه نویسی اختصاصی

برنامه یا نرم افزار کامپوتری در واقع رابط بین انسان و کامپیوتر هاست،و به دلیل اینکه همه انسان ها به زبان های  رایانه آشنا نیستند و برای برقراری ارتباط با کامپیوتر ها و انجام دادن کارهایشان ( انتقال دستورات مورد نظر از یک انسان به کامپیوتر )  نیاز به یک رابط بین انسان و کامپیوتر میباشد ، که به این وسیله ارتباطی نرم افزار یا اپلیکیشن گفته میشود ، به کسی که این برنامه یا اپ را طراحی و تولید میکند برنامه نویس گفته میشود .

بیشتر بدانید

تهیه و تولید بازی رایانه ای و موبایل

هر فعالیت ذهنی و یا جسمی هدفداری که به صورت جمعی و یا گروهی انجام شود که موجب لذت و شادی و همچنین ممکن است باعث یاد گیری شود را بازی میگویند . ایده های جذاب و فوق العاده ای که انسان ها از زمان خلقت تا به حال داشته اند باعث ایجاد تغییراتی در زندگی آنها شده است بعضی از این ایده ها تبدیل به سرگرمی و یا همان بازی شده اند .

بیشتر بدانید

دوره اموزشی تخصصی

دوره آموزشی در واقع یک بسته آموزشی است که به طور معمول در طول یک ترم ارائه میشود که با مدیریت یکی از اعضا هیئت علمی شرکت تعداد مشخصی از دانشجویان و هنرجویان برگذار میشود که در پایان دوره مدرکی دال بر گذراندن دوره به فرد اعطا میگردد ، سوالی که پیش می آید این است که واقعا فرد از لحاظ علمی و عملی در این دوره برگزار شده رشدی داشته است یا نه .

بیشتر بدانید

ما روی مشاوره درمورد امور مالی تمرکز می کنیم درخواست وقت ملاقات