دوره اموزشی تخصصی

دوره آموزشی در واقع یک بسته آموزشی است که به طور معمول در طول یک ترم ارائه میشود که با مدیریت یکی از اعضا هیئت علمی شرکت تعداد مشخصی از دانشجویان و هنرجویان برگذار میشود که در پایان دوره مدرکی دال بر گذراندن دوره به فرد اعطا میگردد ، سوالی که پیش می آید این است که واقعا فرد از لحاظ علمی و عملی در این دوره برگزار شده رشدی داشته است یا نه .

تضمین کننده این که فرد بعد از گذراندن دوره ای که برای او موثر و کار امد بوده است ، چیست ؟

چگونه دوره آموزشی مناسبی را انتخاب کنیم ؟ 

چگونه بدانیم دوره ای که میخواهیم انتخاب کنیم برای ما مفید بوده و انتظارات مارا بر طرف می کند . اول اینکه شیوه آموزش و محلی که دوره را برگذار میکند باید نوین و کارآمد باشد ،که این بخشی از یادگیری است .

آموزش خوب در محیطی خوب تنها پیش نیازی برای یادگیری هستند ، زمانی یادگیری در دوره ای آموزشی موثر میباشد که در محیطی کاری که تیم های مختلفی روی پروژه های مختلفی مشغول به کار هستند و فرد همراه با دوره ی آموزشی خود با کار مربوط به دوره خود نیز اشنا شده و تجاربی کسب میکند که این تضمین کننده آموزش و یادگیری فرد است

دوره های آموزشی شرکت هنگام : 

در شرکت هنگام که کار اصلی آن برنامه نویسی اختصاصی و بازی سازی است برگذار کردن دورهای آموزشی برای سنین ۱۰ سال به بالا در محیطی که مهندسان متخصص در تیم هایی مشغول به کارند ، بسیار کارآمد تر و موثرتر خواهد بود .

شیوه آموزشی در دوره های آموزشی شرکت هنگام به صورت پویا با کار عملی به همراه تیم های متخصصی که برنامه ها و بازی های سفارش داده شده را طراحی و تولید میکنند ، همراه است .

برای ثبت نام در دوره های آموزشی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی ، فرم ثبت نام در پایین را پر کنید

برای نام نویسی در دوره آموزشی مورد نظر فرم را پر کنید . فرم ثبت نام